Volné pracovní místo  Manažer oddělení účtárny-mzda až 100 000 Kč, bonusy a zajímavé benefity

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme opravdu už řadu let známí v oboru spotřebního zboží a momentálně sháníme někoho zkušeného a kvalifikovaného, kdo by se chtěl přidat k našemu týmu jako Manažer oddělení účtárny! Budete se starat o účetnictví pro Česko i Slovensko.

Co je vaše náplň práce:

  • Vedete tým pěti účetních a organizujete jejich práci
  • Máte zodpovědnost za kompletní zpracování účetnictví, včetně pravidelných účetních závěrek za Česko i Slovensko
  • Dohlížíte na to, aby závěrky byly v souladu s IFRS
  • Připravujete finanční výkazy
  • Reportujete mateřské společnosti do zahraničí v angličtině
  • Tvoříte a aktualizujete vnitropodnikové směrnice
  • Spolupracujete s daňovými poradci a auditory

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:

  • Máte vzdělání ekonomického směru
  • Předchozí praxi na obdobné pozici
  • Znalost účetních a daňových předpisů
  • Máte kvalifikaci ACCA a další-je to výhoda!
  • Výhodou je také pokud znáte SAP
  • Jste důsledný/á a pečlivý/á a víte, jak je důležité dodržovat termíny
  • A taky umíte anglicky na takové úrovni, abyste mohl/a komunikovat s kolegy v zahraničí

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Super mzdu až 100 000 Kč
  • Pěkný roční bonus!
  • Setkáte se jednou do roka se všemi kolegy manažery přímo v mateřské společnosti v zahraničí
  • Máte u nás zaručený další profesní růst
  • Pracujeme částečně i z domova-5 dní v měsíci
  • Myslíme i na Váš odpočinek a máte u nás 5 týdnů dovolené
  • Můžeme Vám přispět na dovolenou od 9 000 Kč (podle odpracovaných let)!
  • Pokud onemocníte, využijete určitě sick days
  • Office, kde je vítáno i vaše zvířecí kamarádstvo
  • Relaxační zóna pro Vás
  • Dostanete od nás i příspěvek na jídlo formou stravenek
  • Pravidelně pořádáme teambuildingy-v zimě lyžujeme a běžkujeme, v létě jsme na kolech a vždy je spousta zábavy
  • Na pracovišti máte neomezený přísun kávy a něčeho dobrého k ní
  • Práci v našich moderních kancelářích na Praze 8

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!